Szkolenia

Dlaczego my? 

Dysponujemy największą i najlepiej przygotowaną bazą szkoleniową pośród klubów, zajmujących się żeglarstwem turystycznym i rekreacyjnym nad Jeziorem Kierskim.
Do Państwa dyspozycji oddajemy salę wykładową, restaurację klubową, pokoje hotelowe 3 - 4 osobowe z własnymi węzłami sanitarnymi, nieograniczony dostęp do internetu, parking oraz miejsce do zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu.
Posiadamy trzy pomosty umożliwiające wszechstronną naukę manewrów portowych na silniku i żaglach, nakierowaną na praktyczne zachowania np. w marinach mazurskich.
Nasza przystań usytuowana jest w miejscu, gdzie spotykamy silne wiatry, dzięki czemu uczący się w naszym klubie nabierają dużego doświadczenia żeglarskiego.
Nasza flota zapewnia wielokierunkową edukację żeglarską. Począwszy od lekkich Omeg, do typowych kabinówek z silnikami.
W szkoleniu kierujemy się zasadą maksymalnego wykorzystania Waszego czasu. Naszym celem jest osiągnięcie przez Was nie tylko wiedzy umożliwiającej zdanie egzaminu, ale przede wszystkim bezpiecznego i skutecznego żeglowania oraz dowodzenia.
Poza gwarantowanymi 80 godzinami zajęć praktycznych, oferujemy możliwość wielu godzin nauki praktycznej poza grafikiem, zaraz po tym, gdy Wasze umiejętności pozwolą na samodzielne wykonywanie podstawowych manewrów.
Wykłady prowadzimy w oparciu o autorskie materiały, które są do Waszej dyspozycji. Wykorzystujemy własne prezentacje oraz filmy.
Nasza kadra składa się z instruktorów, których umiejętności zweryfikowane zostały w praktyce szkoleniowej i w czasie rejsów, zarówno śródlądowych jak i morskich.
Zacznij żeglarską przygodę z nami...

Komentowanie jest wyłączone